כ"ח שבט ה'תשע"ז24.2.2017

תפילה לזיווג הגון

תפילה עבורךָ למציאת בן זוג

מאת ד"ע

בקשה לזיווג הגון


"אשריך אמי כי ילדת בן זכר. הרווחת שכר מרובה ונכנס כל שכר. ברוך האיש אשר בישר את אבי. ויולד לך בן זכר [...]. הידד למי שבניו זכרים, הוטל עליהם נדוניה עמוסת גדרות מוצקות וגבולות ברורים. מהן בצנעה מהן בפרהסיה. חוקים חזקים ומצוות מאתגרות. שלושה עשר ושש מאות [...] אילו בראני אומן שעשאני, גבר הגון הייתי חכם לב ובעל בינה. [...] ולקץ הימים בהגיע פרקי ומזלי, בחור ט...וב יעלה בגורלי. יאהבני אישי, יושיבני בקתדרא, יעדה עדי זהב על מעילי [...] והיה כי ארעב יאכילני פת עמלה, ולצמאי ישקני יין נתזים או יין אהבים. חוק ומוסר לא יפרע, ועונתי לא יגרע. שבת בשבתו וחודש בחודשו, עלי יניח צדיק ראשו.


אבינו שבשמיים שעשית נסים לאבותינו באש ובמים. הפכת אור כשדים לבל תשרף בחֻמהּ. והפכת דינה במעי אמהּ. והפכת המטה נחש לעיני אלפי רִבבָן. והפכת היד הטהורה לבן. והפכת יום סוף ליבשה. וקרקע הים ארץ נגוּבה וקשה. ההופכי הצור אגם מים. חלמיש למעינו מים. מי ייתן ותהפוך אישי לבר קיָמא. אילו זכיתי לכך כמה חננתי טובה. ואחר כך למדתי מפי השמועה. שמברכין על הטובה ועל הרעה. אברך בקול גבוה בשפת גבורתו. ברוך אתה ה' שעשני כרצונו".


(מעובד על פי שיר שכתב קלונימוס בן קלונימוס (1286- 1328), מתרגם וסופר יהודי מִארל, צרפת)

תגובות

הוסף תגובה
00:27 | 12.7.2015מגוחך לחלוטין!   ליאור
אתם דתיים "אורתודוקסים", המתפללים לשם יתברך "שיזכה" אתכם להכיר גבר ולהינשא לו?????
אולי אתפלל לשם יתברך שיעזור לי לרצוח מישהו, או, למצוא מסעדה טובה בה החזיר מאוד טעים, או, "שיזכה" אותי לנהל רומן עם שכנתי הנשואה???
אתם סותרים את עצמכם ולמעשה, ממש מגוחכים!!!
הוסף תגובה  » סגור
14:13 | 3.8.2015ליאור!יש צדק בדבריך   טמיר
אך כאדם סטרייט אינך תבין זאת לעולם, אמנם כאחד שמתעניין בנושא אני חושד שאתה לא בדיוק בעל מסור ואהוב על נשותיו, או על אישה היחידה שנשואה לו כדת משה וישראל, אחרת לא היית מגלה עניין כה רב באתר הזה.
הוסף תגובה  » סגור