כ"ח שבט ה'תשע"ז24.2.2017

סיוע, ייעוץ ותמיכה

 

סיוע ייעוץ ותמיכה כלליים + נתונים סטטיסטיים

ארגון הו"ד פועל ב-3 מישורים כלליים: תמיכה טלפונית, תמיכה דרך האתר והמייל, ופגישות אישיות. בנוסף, מובאים כאן נתונים סטטיסטיים על הפניות לארגון הו"ד במהלך שנה וחצי (מרץ 08 - ספטמבר 09). לפרטים נוספים לחץ על הקישור.

 

פסיכולוגים ועו"סים + מאמרים פסיכולוגיים חיצוניים

יש לזהות מבין הבחורים הפונים את אותם אשר זקוקים לעזרה מקצועית־פסיכולוגית כדי להתמודד עם תופעת ההתאבדות והמצוקות הנפשיות. במידה ואתה רוצה הפניה לאנשי מקצוע דתיים מוסמכים, פנה אל צוות האתר.

בנוסף, מובאים כאן מאמרים פסיכולוגיים חיצוניים הנוגעים בנושא ההומוסקסואליות ובנושאים קשורים, כמו טיפולי המרה וכו'... לפרטים נוספים לחץ על הקישור.

 

 

קב' תמיכה להורי להט"ב דתיים – בניהול תהל"ה

עמותת תהל"ה נוסדה בשנת 1988 בתל־אביב על־ידי ארבע אמהות, בהשראתו של יונתן דנילוביץ'. תהל"ה היא עמותה ישראלית שמטרתה לסייע להורים המתמודדים עם הידיעה שילדם הוא הומוסקסואל או לסבית.

קבוצת התמיכה להורים מנוהלת ע"י תהל"ה.

שני הארגונים, תהל"ה והו"ד, משתפים פעולה יחד במתן סיוע, תמיכה וייעוץ להורי ובני משפחותיהם של ההומואים הדתיים.

 

נפגעי תקיפה מינית

מי שעבר תקיפה מינית כדאי לו לפנות לסיוע. לעיתים עולה ביתר שאת בקרב הפונה השאלה של זהותו המינית. השאלה של הנטייה המינית היא עניין משני בסדר העדיפויות לסיוע עבור אדם שעבר תקיפה מינית, גם אם הפונה לא מודע לכך. השאלה של התקיפה המינית דורשת טיפול נפרד מהשאלה על הטיפול בנטייה המינית. למרות שטיפול נפשי מתייחס לאדם כשלם ואין "טיפול נפרד", בהחלט הטיפול בתקיפה המינית דורש התייחסות נפרדת ומיוחדת. לפרטים נוספים - היכנס לדף הפנימי.

 

אובדנות

...

 

סיוע משפטי

...